Kliff restoran on väike ja hubane paik maalilise vaatega merele. Restoranil on kaks terassi, merepoolne imeilusa suveilma nautimiseks ja meretuule eest varjatud hooviterass. Restorani menüü on mitmekülgne. Pakume nii suvist kerget einet kui ka toekamat praadi. Maitsed on puhtad ja värsked, väärtustades toorainet. Ka pere pisematele on põnev valik ja tasuta suur mänguala, kus tegevust leidub kõigile.

Our guest’s words

Very nice service, everything around made with love and care. Playground for kids, summer terrace, cozy interior. The food was amazing! We had burgers, pasta, fish soup, deserts - everything so fresh and tasty! Highly recommend!

Kliendid meist

Väga armas ja hubane koht! Toit oli imemaitsev ja teenindus soe ja sõbralik!

Our guest’s words

Great place for family. Big open playground for kids, lovely personal. Special respect for really qualitative and tasty food!

Kliendid meist

Täna käisime seal söömas ja lihtsalt super maitsev toit ja no see laimi-mündi kreem, sellepärast tuleks isegi Londonist kohale, aga õnneks elan naaberkülas. Ja perenaine on ka täitsa ekstraklass äge inimene.

Our guest’s words

Absolutely delicious and wonderful! The hotel, rooms and sauna are all adorably cute and cozy. If you don’t stop here, you are missing out!